آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

مرداد ۰۲, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،نورالدین درمنان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر در رابطه با آتش‌سوزی لوله پتروشیمی در روستای پران پرویز پلدختر اظهارداشت: این آتش‌سوزی عصر امروز حدود ساعت ۱۶ رخ داد.
 
وی با بیان اینکه این آتش‌سوزی هنوز مهار نشده است، افزود: با هماهنگی مدیر عامل پتروشیمی اقدامات اولیه انجام شده و شیرهایی که منتهی به لوله بود بسته شد و اکنون آتش در حال مهار شدن است.
 
فرماندار پلدختر با اشاره به اینکه همه عوامل و ستاد مدیریت بحران در منطقه حضور دارند، عنوان کرد: یک دستگاه بالگرد به منطقه اعزام و حدود هشت اکیپ برای مهار آتش‌سوزی وارد عمل شده است.
 
وی بیان کرد: این منطقه صعب العبور و امکان دسترسی وسیله نقلیه کم است اما مواد داخل لوله در حال سوختن است و به تدریج آتش خاموش می‌شود.
 
درمنان گفت: در بحث این آتش سوزی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و تقریبا از شدت شعله حدود ۷۰ درصد کاهش پیدا کرده و رو به خاموشی است.
 
وی اظهارداشت: در ساعات اولیه که شدت آتش خیلی بالا بود برای جلوگیری از وقوع حادثه، از مردم روستای پران پرویز خواسته شد تا از روستا دور شوند.
 
فرماندار پلدختر افزود: اکنون با کاهش شدت آتش هیچ خطری مردم را تهدید نمی‌کند ولی شدت آتش کاهش پیدا کرده و آرامش کاملا  به منطقه حاکم است و هیچ جای نگرانی نیست.
 
وی  با بیان اینکه براساس گفته کارشناسان گازی که در این لوله است اگر خاموش شوند نشت آن ممکن است مضر باشد، عنوان کرد: گاز باقی مانده داخل لوله سوخته شود تا خطری نداشته باشد.
 
درمنان با اشاره به اینکه علت این آتش سوزی هنوز مشخص نشده است، بیان کرد علت این آتش سوزی ظرف یکی دو ساعت آینده جمع‌بندی و اعلام می‌شود.

آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن در لرستان (+عکس)

نظر (۰)