ارائه اینترنت به تمامی زایران اربعین حسینی در مسیر کربلا

مهر ۱۷, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،محمد جواد آذری جهرمی در این نشست که استاندار ایلام هم حضور داشت از ارائه اینترنت به تمامی زائران در مسیر حرکت به سمت کربلا خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه اربعین امسال همایش باشکوه‌تری نسبت به سال‌های گذشته است، افزود: تمام تلاش خود را در جهت خدمت به زائران امام حسین انجام می‌دهیم.

معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر شناسایی مسیرهای کور در جاده‌ها و سعی در جبران این نقاط عنوان کرد: سرعت اینترنت موبایل را ارزیابی می‌کنیم و سه اپراتور تا فرارسیدن آن ایام ۲۲ سایت نسل سه و چهار در شهر مهران نصب می‌کنند.

وی با اشاره به رقابت اپراتورها در ایام اربعین حسینی گفت: لازم است نقاط محروم روستایی استان ایلام نیز بعد از اربعین پوشش داده شود.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت اظهارکرد: از دانشگاه ایلام می‌خواهیم در زمینه اپلیکیشن‌های روز موبایل فعال‌تر شود چرا که این اپلیکیشن‌ها سرویس‌دهی را راحت‌تر می‌کنند.

او با اشاره به اینکه ایلام مسیر ثبت شده زائران اربعین حسینی است، افزود: اطلاع‌دهی درباره پایانه مرزی، وضعیت جاده‌ها هزینه‌بر نیست اما اگر هزینه زیرساختی نیاز داشته باشد قطعاً کمک می‌کنیم.

آذری جهرمی بر اطلاع‌رسانی به موقع، برنامه‌ریزی مناسب و سرویس‌دهی به زوار تاکید کرد و گفت: دانشجویان دانشگاه ایلام می‌توانند ایده‌های خود را در زمینه اپلیکیشن‌های اربعین حسینی در سایت ایرانسل ثبت کنند و ما نیز از آنها که خدماتی مناسب برای زوار باشد حمایت می‌کنیم.

وی درباره درگاه بین‌المللی ایران و عراق در اربعین حسینی ابراز کرد: تصمیم بر این است، ایران و طرف عراقی هزینه ارتباطات را به حداقل برسانند.

معاون وزیر ارتباطات در این نشست با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی از طریق صدا‌و‌سیمای استان ایلام برای زوار گفت: امسال برای اطلاع‌رسانی از طریق فضای مجازی زمان کمی داریم و انشاءالله در این زمینه برای سال آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت به ایستگاه‌های سلامتی اپراتورها برای ارائه خدمت در شهر مهران اشاره کرد و گفت: موضوع خدمات بهداشتی و درمانی در این ایام بسیار حائز اهمیت است و درباره برقراری ارتباطات برای خدمات درمانی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

نظر (۰)