اسامی شعب کشیک شرکتهای بیمه را یکجا بخوانید

فروردین ۰۳, ۱۳۹۶ (۰) نظر

بیمه معلم در ایام نوروز تعطیل نیست.
به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، در ایام تعطیلات نوروز ۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۳، شعب بیمه معلم در تهران (غرب, شرق، جنوب, تهران بزرگ، اسلامشهر) و سراسر کشور پاسخگوی هموطنان خواهند بود.

لیست کشیک نوروزی بیمه ملت
 

مرکز ارتباطات بیمه ملت با شماره تماس ۸۵۳۳۳-۰۲۱، در ایام نوروز نیز همچون سالهای گذشته آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد. این گزارش می افزاید، این مرکز از روز ۲۹ اسفندماه سال ۹۵ تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۶، بصورت ۲۴ ساعته فعال بوده و کلیه زیاندیدگان، مقصرین و بیمه گذاران می توانند جهت تسریع در دریافت اطلاعات مربوط به چگونگی و زمان مراجعه به مراکز پرداخت خسارت و نمایندگیهای مربوطه، با مرکز ارتباطات تماس حاصل نمایند.
همچنین این گزارش می افزاید، مراکز پرداخت خسارت منتخب بیمه ملت به صورت کشیک و بر اساس جدول برنامه ریزی شده در ایام نوروز خدمات خود را به مراجعین و زیان دیدگان ارائه می دهند. مشخصات نمایندگان و مراکز کشیک فعال دریافت اسناد خسارت بیمه های اتومبیل سراسر کشور، در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۶ در لینک زیر قابل دسترسی می باشد.

لیست کشیک نوروزی سال ۱۳۹۶ مراکز دریافت اسناد خسارت بیمه های اتومبیل بیمه ملت

لیست کشیک نوروزی سال ۱۳۹۶ نمایندگان حقیقی و حقوقی (صدور)

شعب شرکت بیمه رازی دایر است

 این شرکت جهت پاسخگویی به مراجعین محترم در ایام نوروز ۱۳۹۶ و به منظور تأمین رفاه حال مشتریان و با توجه به افزایش حجم مبادلات بانکی و بیمه‌ای، در روزهای اول، دوم و سوم فروردین ماه سال ۹۶ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ عصر آماده ارائه خدمات بیمه‌ای مطلوب  به مشتریان و هموطنان عزیز خواهند بود.

شعب کشیک بیمه رازی در سراسر کشور به شرح ذیل می باشند:

شعب تهران:

شعبه آپادانا – شعبه آیت الله کاشانی – شعبه شرق

 

شعب شهرستان:

تبریز – اصفهان – مشهد ۱ – مشهد ۲ – رشت – کرج – اردبیل – ساری – بوشهر – اراک – قزوین – زنجان – ارومیه – شیراز – اهواز – سنندج – همدان – بندرعباس – کرمان – قم – شهرکرد – چالوس – سمنان – کرمانشاه – یزد – بجنورد – زاهدان – گرگان – ارس – ایلام – بیرجند – بابل – خرم آباد

 

گفتنی است مرکز ارتباط با مشتریان شرکت بیمه رازی به شماره: ۸۱۹۴۲ به منظور پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان گرامی دایر می باشد.

برنامه مرکز ارتباط با مشتریان به شرح ذیل می باشد:

 

یکم و دوم فروردین ماه ۱۳۹۶(سه شنبه و چهارشنبه):  از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ عصر

سوم فروردین ماه ۱۳۹۶(پنجشنبه): از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر

دهم فروردین ماه ۱۳۹۶(پنجشنبه): از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر

ارائه خدمات بیمه سامان در ایام نوروز
 

بر اساس این گزارش، شعب بیمه سامان در سراسر کشور از روز یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ الی ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ آماده ارائه خدمات بیمه ای اعم از صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت به هموطنان عزیز می باشند.

همچنین به منظور رفاه حال هموطنان گرامی کلیه خدمات کارشناسی سیار خودرو ، در تاریخ ۲۹ و ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۵ و در ایام نوروز ۱۳۹۶ همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعد از ظهرتوسط ارزیابان سیار خسارت ارائه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به نشانی و تلفن شعبه های بیمه سامان در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی این شرکت به نشانی www.si24.ir مراجعه و یا با تلفن گویای ۸۹۴۳(۰۲۱) تماس حاصل نمایید.

بیمه پاسارگاد

شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور در روزهای یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ، چهارشنبه ۲ فروردین و پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات بیمه ای اعم از صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت می باشند.

در ایام تعطیل نوروز شعبه های پونک، تهرانپارس، یادگار و ارمغان در استان تهران و شعبه های مشهد، اصفهان(مرکزی)، قزوین،گرگان، بندرعباس(رسالت،آزادی)، شیراز (فرهنگ)، کرج (گلشهر)، تبریز (بلوار آذربایجان)، یزد، ساری(جام جم)، رشت، اردبیل، نیشابور، بجنورد، بیرجند، اراک، شهرکرد، کاشان، اهواز، بوشهر، تنکابن، آمل، همدان، ارومیه(مرکزی)، کرمان، زنجان، سبزوار، سمنان، بابل، سنندج، چالوس، کرمانشاه، بندرانزلی، مهاباد، قم، مراغه، خوی، شاهرود، زاهدان، گنبد کاووس، آستارا، لاهیجان، میانه، میاندوآب، شهرضا، ایلام، یاسوج، بهشهر، دامغان، پارس آباد مغان، بروجرد ، مرند، تربت حیدریه، آبادان، خرم آباد و دزفول انواع خدمات بیمه ای را به هموطنان عزیز ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به نشانی و تلفن شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی این شرکت به نشانی  www.pasargadinsurance.ir مراجعه نمایید.

 بیمه ما
بیمه ما طی اطلاعیه ای اعلام کرد :
 

بیمه گذاران محترم ؛

کلیه شعب شرکت سهامی بیمه “ما” در تاریخ ۹۶/۰۱/۰۲ ، ۹۶/۰۱/۰۳ و ۹۶/۰۱/۱۲ آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تمامی شعب بیمۀ آرمان در تعطیلات نوروز فعالند

خدمت‌رسانی بیمه‌کوثر در ایام تعطیلات نوروزی

به گزارش روابط‌عمومی و اعلام مدیر اداری و پشتیبانی بیمه‌کوثر؛ کارکنان این شرکت در ایام تعطیلات از ساعت ۹صبح لغایت ۱۳بعدازظهر پاسخگوی مراجعه‌کنندگان، بیمه‌شدگان و بیمه‌گذاران خواهند بود.

حسن شعبانی با بیان اینکه به تناسب وسعت و میزان پذیرش گردشگران هر استان تعداد کارکنان سرپرستی‌ها و نمایندگان فعال در آن استان تعیین شده‌اند، گفت: به‌منظور رفاه حال مردم شریف کشورمان فروش و صدور بیمه‌نامه و نیز عملیات بیمه‌گری در سرپرستی‌ها و نمایندگی‌های فعال سراسر کشور در این ایام صورت می‌گیرد.

این خبر با اعلام سایر شرکتهای بیمه تکمیل می شود….

نظر (۰)