انتظارات همتی از بیمه دولتی ایران / بیمه ایران باید پیشتاز اصلاح نرخ باشد

مرداد ۱۶, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،عبدالناصر همتی صبح امروز ضمن حضور در ساختمان مرکزی شرکت سهامی بیمه ایران، با مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران بیمه ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر همتی با اشاره به توان و پتانسیل بالای بیمه ایران گفت: بیمه ایران موتور محرکه و نماد صنعت بیمه کشور است.
وی با اشاره به شرایط خاص صنعت بیمه در دوره فعلی گفت: همه باید با برنامه ریزی، تلاش و کار جدی کمک کنیم تا صنعت بیمه با توان بیشتری در خدمت مردم بزرگ ایران باشد.
رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: همه ارکان صنعت بیمه باید با همدلی، رعایت مقررات و انضباط کمک کنند تا این کشتی سلامت به سرمنزل مقصود برسد.
وی خاطر نشان کرد: بیمه ایران باید همانند گذشته، نقش اساسی خود را ایفا نماید و با طراحی محصولات جدید به افزایش کیک بیمه کمک کند و به عنوان بزرگترین شرکت بیمه با عدم ورود به رقابت های ناسالم، اجرای مقررات و نظم در بازار را تشویق نماید.
دکتر همتی از مجموعه بیمه ایران به عنوان بازوی فنی صنعت بیمه یاد کرد و گفت: انتظار میرود بیمه ایران در حوزه بیمه های درمان و شخص ثالث که به علت رقابت های ناسالم و نرخ های غیر فنی آثار مالی منفی بر جای گذاشته، پیشتاز اصلاح نرخ، شرایط و تعمیق آرامش بازار در این رشته ها خصوصا شخص ثالث شود.
در این جلسه محسن پور کیانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران، ضمن تشکر از حضور رئیس کل بیمه مرکزی، گزارشی از عملکرد بیمه ایران و برنامه های در دست اجرا ارائه کرد. سپس اعضای هیات مدیره و چند تن از مدیران این شرکت دیدگاه های خود را در مورد مسائل صنعت بیمه بیان کردند

نظر (۰)