بازگشت رئیس کل سابق در قامت رئیس هیات مدیره بیمه خاورمیانه / گمانه زنی ها از مدیرعامل پیشنهادی

شهریور ۱۲, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،بیمه خاورمیانه به عنوان اولین شرکت بیمه ای با محوریت بیمه های زندگی مجمع عمومی موسس خود را  روز پنج شنبه ۲۸ مرداد با حضور اکثریت سهامداران برگزار کرد.


 گفتنی است طی این مجمع پرویز عقیلی کرمانی، سیدحسین سلیمی،  سید احمد احمدی، عبدالله فاتح،خسرو اسمعیل‌زاده و هومن قویمی اعضای حقیقی و شرکت بانک خاورمیانه به عنوان عضو حقوقی اصلی انتخاب شدند و شرکت های سرمایه‌گذاری کارآفرین ماندگار گروه بدر و آسفالت طوس با رای سهامداران به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره شناخته شدند.


ترکیب اعلامی هیات مدیره بیمه زندگی خاورمیانه در حالی است که برخی گمانه زنی ها از حضور محمد ابراهیم امین ، رئیس کل سابق بیمه مرکزی ، در هیات مدیره و در مقام ریاست هیات مدیره خبر می دهند.


اگر چه که بازگشت مجدد امین به صحنه بیمه گری پس از استعفای نابهنگامش از مسند ریاست بیمه مرکزی به سبب تجارب وی می تواند نقطه قابل اتکائی برای شرکت جدیدالتاسیس خاورمیانه باشد  و تحولات مثبتی را رقم زند؛ اما از سویی حضور وی در مقام ریاست هیات مدیره شاید نقش مدیر عامل را به سایه برد.


حال باید دید آیا رئیس کل سابق بیمه مرکزی و مدیر عامل اسبق بیمه البرز تصمیم به بازگشت در صحنه بیمه گری کشور خواهد گرفت؟


بیمه زندگی خاورمیانه پس از برگزاری مجمع عمومی موسس مراحل پایانی ورود به عرصه بیمه گری را طی می کند و خلیل حسن زاده نیز به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی مدیر عاملی این شرکت مطرح است .


بر اساس این گزارش بیمه زندگی خاورمیانه به عنوان یک شرکت بیمه تخصصی به منظور انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع رشته‌های بیمه زندگی و مستمری و همچنین تحصیل پوشش و قبول بیمه‌های اتکایی از داخل یا خارج از کشور تشکیل شده است.

نظر (۰)