بیمه ملت تاسیس دومین شرکت بیمه تخصصی عمر را کلید می زند

بهمن ۱۸, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،علیرضا ابراهیم پور در مراسم افتتاح اولین شعبه بیمه ملت ضمن اشاره به اینکه ایجاد شعبه در این شرکت بیمه ای در راستای تکالیف نهاد ناظر در راستای توجه به خدمت رسانی صورت گرفت ، اذعان داشت: سیاست افزایش پرتفوی و بهبود کیفیت خدمات همراه با مدیریت ریسک دقیق در دستور کار بیمه ملت قرار دارد.

وی از افتتاح شعبه در شهر شیراز تا پایان سال خبر داد و گفت:در سال جدید نیز در هفت استان کشور شعب بیمه ملت افتتاح خواهد شد.

مدبر عامل بیمه ملت از تفکیک معاونت فنی این شرکت به دو بخش معاونت بیمه های زندگی و غیر زندگی خبر داد و عنوان داشت: این تفکیک در راستای سیاست های بیمه مرکزی جهت مجزا شدن حساب رشته های عمر و غیر عمر صورت گرفته است.

علیرضا ابراهیم پور ، مدیر عامل بیمه ملت از تاسیس یک شرکت بیمه زندگی به همراه چهار سهامدار دیگر خبر داد و گفت:بنا داریم یک شرکت بیمه مستقل زندگی با حمایت چهار سهامدار دیگر تاسیس کنیم که البته بیمه ملت بنابر قانون تنها ۲۰ درصد سهام این شرکت بیمه تخصصی را دارا خواهد بود و ۸۰ درصد دیگر به چهار سهامدار دیگر اختصاص می یابد.

وی با بیان اینکه با تاسیس این شرکت بیمه ، دومین شرکت بیمه تخصصی در صنعت بیمه ایجاد خواهد شد  از رایزنی با وزارت رفاه و تامین اجتماعی و بانک رفاه جهت سهامداری در این شرکت بیمه ای خبر داد.

ابراهیم پور در بخشی از سخنانش ایجاد برخی تغییرات در ساختار های میانی مدیریتی بیمه ملت را در جهت تغییر و تزریق افکار جدید و همگام با استراتزی های شرکت ضروری دانست.

در ادامه مهدی سامری ، عضو هیات مدیره این شرکت با بیان اینکه ضریب نفوذ ۷ درصدی برنامه ششم توسعه آرمانی است اذعان داشت : فرصت های زیادی در بیمه ملت وجود دارد و یکی از این فرصت ها راه اندازی شعبه به منظور ایجاد ساختار خدمت محور و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب است .

 به گفته وی ایجاد شعبه را جهت حرکت از نماینده محوری به سمت شعبه محوری ضروری دانست و گفت: ایجاد ساختارهای خدمت محور جهت شنیدن صدای مشتریان و تبدیل آن به محصول ضروری است..

وی با بیان اینکه اعضای هیات مدیره از مدیرعامل انتظار نوآوری دارند گفت: برای بقا نیازمند محصولات رقابتی هستیم و با توجه به اینکه بیمه ملت به دوران بلوغ نزدیک می شود می توان خدمات را به سطوح مختلف مانند جامعه بازنشستگان که امروز در گروه سهام داران قراردارند اشاعه داد .

 

نظر (۰)