تاکید بر همگرایی در پیام نوروزی همتی

اسفند ۲۹, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،همتی، رئیس کل بیمه مرکزی در پیامی ضمن شادباش سال نو به همکاران صنعت بیمه بر همگرایی و تعامل سازنده میان اهالی و ذینفعان صنعت تاکید داشته است .

 وی عنوان داشته ، در سالی که گذشت با همت و تلاش همکارانم در بیمه مرکزی، شرکت های بیمه، نمایندگان، کارگزاران، ارزیابان خسارت و همه فعالین صنعت بیمه و از همه مهمتر همراهی و همکاری بیمه گذاران محترم شاهد توسعه و پیشرفت محسوس این صنعت بودیم.

تاکید همتی بر کلیه ذیتفعان شامل بیمه مرکزی، شرکت های بیمه، نمایندگان، کارگزاران، ارزیابان خسارت نشان می دهد که وی راه توسعه صنعت را از مسیر همگرایی می داند که در نهایت به حمایت از بیمه گزاران که ذینفعان اصلی صنعت هستند منتهی می شود.

وی اذعان می دارد، افزایش سطح آگاهی و شناخت مردم از بیمه، توسعه کمی، کیفی خدمات بیمه ای، تعمیق نظارت بر صنعت، آغاز مذاکرات و شروع تدریجی کسب و کار بیمه ای با شرکت های تراز اول جهان و از همه مهمتر همراهی و تامین مالی آسیب دیدگان و خسارت دیدگان حوادث متعدد در سال ۹۵ از جمله آتش سوزی پتروشیمی بوعلی، فاجعه ساختمان پلاسکو و صدها هزار حوادث دیگر در سراسر کشور، گوشه ای از این اقدامات بود.

امیدوارم سال ۹۶، سالی پر از برکات الهی برای ملت بزرگ ایران، خصوصا همکاران عزیزم در صنعت بیمه و سالی همراه با آرامش بیشتر و حوادث کمتر برای هموطنان عزیز باشد و نیز امیدوارم شاهد توسعه و نفوذ هرچه بیشتر بیمه در کشور و زندگی فردی و اجتماعی آحاد مردم عزیز و خدمت فزون تر خدمتگزارانشان در صنعت بیمه باشیم.

نظر (۰)