تماس: 1-800-837-5254
ورود

تدارک بیمه ها برای شرکت در نمایشگاه بانک ، بیمه و بورس

آوریل 12, 2017 (0) نظر

به گزارش ریسک نیوز،بيمه آسيا دردهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانک و بيمه حضوري فعال دارد.

مدیران و کارشناسان بیمه ای و امور سهام بيمهآسيا به عنوان بزرگترين بيمه خصوصي کشور و حائز رتبه اول براي سه سال متوالي در گروه موسسات بيمهاي يکصد شرکت برتر کشور در جهت گسترش ارائه خدمات بيمهاي شايسته به بيمهگذاران به منظور تعميم و توسعه فرهنگ بهرهمندي از بيمه ، در غرفه اختصاصي این شرکت در سالن B31  و در طول برگزاري نمايشگاه (۲۶ تا ۲۹فروردین سال جاري ـ مرکز نمايشگاههاي بينالمللي تهران) آماده ارائه ارايه خدمات بيمهاي و مشاورهاي در حوزه صنعت بيمه و بورس هستند.
 

شركت بيمه البرز

اين شركت در غرفه شماره ۲۲۹ واقع در سالن ميلاد ۳۱B آماده معرفي خدمات و عرضه خدمات خدمات بيمه اي به بازديدكنندگان از دهمين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه خواهد بود.
اين گزارش حاكي است، در روزهاي برگزاري اين نمايشگاه،‌ كارشناسان و تعدادي از مديران شركت بيمه البرز در غرفه اين شركت آماده پاسخگويي به بازديدكنندگان از نمايشگاه بين المللي بورس، بانك و بيمه خواهند بود.
جدول حضور مديران بيمه البرز به اين شرح است:
– شنبه ۲۶/۰۱/۱۳۹۶ مديران روابط عمومي و امور مشتريان و بازاريابي
– يكشنبه ۲۷/۰۱/۱۳۹۶ مديران بيمه هاي آتش سوزي و بيمه هاي خودرو ( ساعت ۱۰ صبح)، مديران بيمه هاي مهندسي،‌ مخصوص و بيمه هاي مسووليت ( ساعت ۱۴)
– دوشنبه ۲۸/۰۱/۱۳۹۶ مديران بيمه هاي اشخاص و بيمه هاي عمر و سرمايه گذاري ( ساعت ۱۰ صبح)، مدير سرمايه‌گذاري ( ساعت ۱۴)
– سه شنبه ۲۹/۰۱/۱۳۹۶ مديران بيمه هاي باربري و بيمه هاي اتكايي

شرکت بیمه دانا
در دهمین دوره این نمایشگاه که از روز شنبه ۲۶ فروردین ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به مدت سه روز برگزار می شود،کارشناسان،متخصصان و دست اندرکاران حوزه بانک و بیمه و نیز صاحب نظران بازار سرمایه حضور دارند وآخرین خدمات و دستاوردهای بخش های مالی کشور اعم از بازار پول، سرمایه و بیمه در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .
بیمه دانا همچون سال های گذشته در این دوره از نمایشگاه نیز با برپایی غرفه، ضمن پاسخگویی به پرسش های مختلف بازدید کنندگان، خدمات متنوع خود را معرفی می کند .
گفتنی است: در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حدود ۳۸ شرکت سرمایه گذاری و خدمات مالی، ۱۵ شرکت بیمه و خدمات بیمه ای، ۱۰ بانک و موسسه اعتباری و ۱۶ کارگزاری حضور خواهند داشت.
علاقه مندان به بازدید از غرفه بیمه دانا می توانند از روز شنبه ۲۶ فروردین ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر به سالنB31 غرفه ۲۲۳ مراجعه کنند .

بیمه ملت

بیمه ملت همانند سالهای گذشته در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در سالن B31 غرفه ۲۰۲، حضوری فعال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانک و بيمه با هدف فرهنگ سازی، آموزش و معرفی آخرین دستاوردهای بازار سرمایه و افزایش جذابیت و آشنایی جامعه و مخاطبان این حوزه با بازار سرمایه برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا بیمه ملت، محصولات و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهد.
بر اساس این گزارش، در نمایشگاه امسال ۳۵۱ شرکت داخلی و بین‌المللی حضور خواهند داشت.
گفتنی است دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه روزهای ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه ۹۶ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نظر (0)نظر ارسال کنید

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها