تدارک بیمه ها برای شرکت در نمایشگاه بانک ، بیمه و بورس

فروردین ۲۳, ۱۳۹۶ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،بیمه آسیا دردهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضوری فعال دارد.

مدیران و کارشناسان بیمه ای و امور سهام بیمهآسیا به عنوان بزرگترین بیمه خصوصی کشور و حائز رتبه اول برای سه سال متوالی در گروه موسسات بیمهای یکصد شرکت برتر کشور در جهت گسترش ارائه خدمات بیمهای شایسته به بیمهگذاران به منظور تعمیم و توسعه فرهنگ بهرهمندی از بیمه ، در غرفه اختصاصی این شرکت در سالن B۳۱  و در طول برگزاری نمایشگاه (۲۶ تا ۲۹فروردین سال جاری ـ مرکز نمایشگاههای بینالمللی تهران) آماده ارائه ارایه خدمات بیمهای و مشاورهای در حوزه صنعت بیمه و بورس هستند.
 

شرکت بیمه البرز

این شرکت در غرفه شماره ۲۲۹ واقع در سالن میلاد ۳۱B آماده معرفی خدمات و عرضه خدمات خدمات بیمه ای به بازدیدکنندگان از دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خواهد بود.
این گزارش حاکی است، در روزهای برگزاری این نمایشگاه،‌ کارشناسان و تعدادی از مدیران شرکت بیمه البرز در غرفه این شرکت آماده پاسخگویی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خواهند بود.
جدول حضور مدیران بیمه البرز به این شرح است:
– شنبه ۲۶/۰۱/۱۳۹۶ مدیران روابط عمومی و امور مشتریان و بازاریابی
– یکشنبه ۲۷/۰۱/۱۳۹۶ مدیران بیمه های آتش سوزی و بیمه های خودرو ( ساعت ۱۰ صبح)، مدیران بیمه های مهندسی،‌ مخصوص و بیمه های مسوولیت ( ساعت ۱۴)
– دوشنبه ۲۸/۰۱/۱۳۹۶ مدیران بیمه های اشخاص و بیمه های عمر و سرمایه گذاری ( ساعت ۱۰ صبح)، مدیر سرمایه‌گذاری ( ساعت ۱۴)
– سه شنبه ۲۹/۰۱/۱۳۹۶ مدیران بیمه های باربری و بیمه های اتکایی

شرکت بیمه دانا
در دهمین دوره این نمایشگاه که از روز شنبه ۲۶ فروردین ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به مدت سه روز برگزار می شود،کارشناسان،متخصصان و دست اندرکاران حوزه بانک و بیمه و نیز صاحب نظران بازار سرمایه حضور دارند وآخرین خدمات و دستاوردهای بخش های مالی کشور اعم از بازار پول، سرمایه و بیمه در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .
بیمه دانا همچون سال های گذشته در این دوره از نمایشگاه نیز با برپایی غرفه، ضمن پاسخگویی به پرسش های مختلف بازدید کنندگان، خدمات متنوع خود را معرفی می کند .
گفتنی است: در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حدود ۳۸ شرکت سرمایه گذاری و خدمات مالی، ۱۵ شرکت بیمه و خدمات بیمه ای، ۱۰ بانک و موسسه اعتباری و ۱۶ کارگزاری حضور خواهند داشت.
علاقه مندان به بازدید از غرفه بیمه دانا می توانند از روز شنبه ۲۶ فروردین ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر به سالنB31 غرفه ۲۲۳ مراجعه کنند .

بیمه ملت

بیمه ملت همانند سالهای گذشته در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در سالن B31 غرفه ۲۰۲، حضوری فعال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه با هدف فرهنگ سازی، آموزش و معرفی آخرین دستاوردهای بازار سرمایه و افزایش جذابیت و آشنایی جامعه و مخاطبان این حوزه با بازار سرمایه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا بیمه ملت، محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهد.
بر اساس این گزارش، در نمایشگاه امسال ۳۵۱ شرکت داخلی و بین‌المللی حضور خواهند داشت.
گفتنی است دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه روزهای ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه ۹۶ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نظر (۰)