تقدیر از برنده ممتاز مسابقه شعار بیمه های زندگی بیمه رازی

شهریور ۲۰, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،روابط عمومی و تبلیغات بیمه رازی، در پانزدهمین جلسه دوره آموزشی بازاریابی و فروش بیمه های زندگی، طی برگزاری مراسمی با حضور معاون فنی بیمه های اشخاص و مدیر بیمه های عمر و حوادث و تعدادی از نمایندگان شرکت بیمه رازی، از کوروش درخشان یگانه برنده مسابقه فراخوان شعار بیمه های زندگی بیمه رازی تقدیر شد.

در این مراسم ابتدا عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حوادث شرکت، ضمن ارائه  گزارشی درباره نحوه ی برگزاری مسابقه شعار بیمه های زندگی، اعلام نمود که در این مسابقه بیش از صدها شعار از طرف هموطنان عزیز ارائه شد که شعار ” رازی زندگی کن ” آقای کوروش درخشان یگانه از طرف هیئت دوران به عنوان برترین شعار شناخته شد.

در ادامه فرشید بخشی، معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه رازی  نیز  ضمن تشکر از اعتماد  بسیار ارزشمند هموطنان عزیز به بیمه رازی و مشارکت گسترده در مسابقه انتخاب بهترین شعار بیمه های زندگی؛  بیان داشت: شرکت بیمه رازی با برنامه هایی که تدارک دیده است قصد دارد ضمن افزایش سهم بیمه های زندگی در سبد پرتفوی شرکت، در توسعه بیمه های زندگی در کشور نیز نقش مؤثری ایفا نماید  و در این راستا گام های مؤثری بر داشته است.

معاون فنی بیمه های  اشخاص  بیمه رازی  افزود: برگزاری مسابقه انتخاب بهترین شعار بیمه های زندگی، برگزاری جشنواره های بیمه زندگی ، برگزاری ده ها دوره آموزش فنی و تخصصی، چاپ و انتشار کتاب درباره بیمه های زندگی و … از جمله اقداماتی است که شرکت بیمه رازی در راستای توسعه بیمه های زندگی انجام داده که خوشبختانه استقبال خوبی نیز از آن بعمل آمده است.

در ادامه  این مراسم  ۳ سکه بهار آزادی همراه با لوح تقدیر  به آقای درخشان یگانه اعطا و از مشارکت فعالانه ایشان در ارائه شعار بیمه های زندگی و پیشنهادات ایشان تقدیر شد.

در پایان مراسم مذکور آقای کوروش درخشان یگانه  طی بیانات کوتاهی از شرکت بیمه رازی به دلیل اقدامات فرهنگی شرکت جهت توسعه بیمه های زندگی و استقبال از ایده های جدید و ارائه طرح های نو تشکر کرد.

نظر (۰)