درگیری بر سر نامگذارى معبری به نام هاشمى

اسفند ۱۰, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،اسماعیل دوستى و مجتبى شاکرى در جلسه امروز شورای شهر تهران در مورد نامگذارى معبری به نام آیت‌الله هاشمى رفسنجانى به درگیرى لفظى پرداختند.  مجتبی شاکری در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران در خصوص نامگذاری معبری به نام آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفت: نامه‌ای خطاب به ریاست شورای شهر در خصوص نامگذاری شش معبر به نام شش تن از علمای کشور ازجمله آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، آیت‌الله مجتبی تهرانی، آیت‌الله خوشبخت، آیت‌الله حق‌شناس، آیت‌الله فاضل‌لنکرانی و آیت‌الله ابوترابی تنظیم کردیم تا در صحن شورا نسبت به این موضوع اقدام شود.

وی در ادامه با اشاره به سخنان رئیس جمهور در خصوص گشایش مالی دولت برای پرداخت بدهی‌های خود به بانک درخواست کرد که ۱۴ هزار میلیارد بدهی‌ دولت‌ها از هاشمی تا روحانی به شهرداری تهران نیز پرداخت شود و همچنین کاهش دو هزار میلیارد تومانی ارزش افزوده که تاکنون متعلق به شورای شهر بوده است نیز پرداخت شود.

اسماعیل دوستى در اعتراض به سخنان مجتبى شاکرى گفت:چند وقت است که ما درخواست نامگذارى معبری به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانى را دادیم، اما شما ایشان را همسنگ ۵ نفر دیگر قرار دادید، شما خطا کردید، چرا ایشان را در کنار نام آیت‌الله ابوترابى گذاشتید. از نظر ما بعد از مقام معظم رهبرى، آیت الله هاشمى رفسنجانى هستند.

مجتبى شاکرى در واکنش به سخنان دوستی عنوان کرد: این نظر شماست.

دوستى نیز در واکنش به اظهارنظر شاکر گفت: این نظر همه مردم است.

 

 

نظر (۰)