راه اندازی ساختمان جدید بیمه" ما" در شیراز

فروردین ۱۶, ۱۳۹۶ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز، ساختمان جدید شرکت بیمه “ما” در استان فارس به منظور خدمات رسانی  مناسب و شایسته تر به بیمه گذاران و نمایندگان محترم و توجه به اصول جدید بازاریابی و مطابق با استاندارد های به روز صنعت بیمه  و در راستای اصل مشتری مداری افتتاح شد.

بر اساس این گزارش ، مراسم افتتاح ساختمان جدید شرکت بیمه “ما” در استان فارس با حضور مجید صفدری  مدیر عامل، امیرحسین قربانی معاون شبکه فروش و توسعه بازار، اکبر زاهدوند مشاور مدیرعامل ، امیر شفیعی مدیر امور شعب و امیررادسعید مدیر بازاریابی، فروش، تبلیغات و CRM و مدیرکل محترم بانک ملت استان فارسو روسای شعب بانک ملت استان و نمایندگان شبکه فروش سراسر استان و تعدادی از مشتریان بزرگ برگزار شد.

 صفدری مدیرعامل شرکت بیمه “ما” در مراسم افتتاح ساختمان جدید این شرکت در استان فارس در سخنانی گفت : استان فارس در حوزه های مختلف اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی از ظرفیت های مناسبی جهت رشد و توسعه برخوردار است و از استان های اثرگذار در اقتصاد و دانش و فرهنگ است و دارای ظرفیت های عظیم کسب و کار می باشد..

مجید صفدری در ادامه  ضمن تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی و نقش آن در روند موفقیت شرکت ها  گفت:همه ما در قبال محیط زیست و اجتماعی که در آن زندگی می کنیم مسئول هستیم و موفقیت شرکتهای تجاری و سازمانهای بزرگ و کوچک در انجام این مسئولیت ها است. لذا بیمه “ما” برای اولین بار طرح بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی را ارائه نمود.

در ادامه مراسم جناب آقای شریفی مدیرکل محترم بانک ملت استان فارس از تعامل بین بانک و بیمه و چگونگی استفاده از ظرفیت های موجود در استان صحبت نمودند.

در پایان مراسم از نمایندگان برتر استان فارس تقدیر و تشکر به عمل آمد و نمایندگان محترم پیشنهادات و انتقادات کاری خود را با مدیرعامل مطرح نمودند.

نظر (۰)