سارق معتاد برای سیزدهمین بار دستگیر شد+ عکس

مرداد ۳۱, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز،در ساعت ۲۱:۴۰ بیست و چهارم مرداد ماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره دستگیری سارق  در محدوده ایستگاه اتوبوس خط بی آر تی به کلانتری ۱۱۵ رازی اعلام شد که با حضور مأموران کلانتری در محل یکی از شهروندان با مراجعه به آنان اعلام کرد که فردی گوشی تلفن همراه و کیف پولش را به شیوه جیب بری سرقت کرده که در ادامه متوجه این موضوع شده و ضمن شناسایی سارق، با کمک بستگانش و طی یک تعقیب و گریز موفق به دستگیری شخص سارق شده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جیب بری و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۱۱ تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مالباخته پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در تاریخ ۲۴ مرداد ماه در اتوبوس خط بی آر تی مسیر خاوران – آزادی به همراه تعدادی از بستگان داخل اتوبوس بودیم که ناگهان متوجه سرقت گوشی تلفن همراه و مبلغ ۲۵۰ هزار تومان وجه نقد همراه خود و همچنین شوهرخواهرم شدم، به محض اطلاع از سرقت ، ناگهان متهم اقدام به فرار از داخل اتوبوس کرد که به تعقیب وی پرداخته و پس از حدودا دو کیلومتر تعقیب و و گریز با پای پیاده ، سرانجام موفق به دستگیری سارق شدیم که خودش را در تاریکی شب در پشت یک ماشین پارک شده در کنار خیابان مخفی کرده بود و  در همان بازرسی اولیه متهم توسط مأموران کلانتری نیز گوشی تلفن همراهم از متهم کشف شد.

با آغاز تحقیقات از متهم که سعید . الف نام داشته و متولد سال ۱۳۴۰  بود وی صراحتا به ده‌ها فقره جیب بری و سرقت گوشی های تلفن همراه از مسافران اتوبوس های بی آر تی به‌ویژه در خطوط خاوران – تهرانپارس و راه آهن – تجریش اعتراف کرده و گفت که گوشی‌های مسروقه را برای تأمین هزینه مواد خود فروخته است.  

در بررسی سوابق متهم سعید . الف نیز مشخص شد که وی از سال ۱۳۶۶ تاکنون ، دارای ۱۲ فقره سابقه دستگیری به اتهام ارتکاب جرایم مرتبط با سرقت و موادمخدر است و به مصرف شدید موادمخدر از نوع هروئین نیز اعتیاد دارد .

سارق دستگیر شده / انتشار تصویر با دستور مقام قضایی انجام شده است

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به ده‌ها فقره سرقت به شیوه جیب بری ، شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان به منظور شناسایی سایر شکات و مالباختگان دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است.

وی از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند خواست تا برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی در میدان حـر – انتهای خیابان ۱۲ فروردین مراجعه کنند.

نظر (۰)