سمینار دو روزه ریسک های سیاسی و اعتباری برگزار شد

تیر ۲۸, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، مهندس اولیا در مراسم افتتاحیه این سمینار ضمن تقدیر از همکاری های ناسکو برای برگزاری این سمینار گفت:برگزاری چنین سمینارهایی که به انتقال دانش فنی و آشنایی بیشتر لایه های مدیریتی و کارشناسی صنعت بیمه با مفاهیم روز بیمه و تبادل نظر با همتایان خارجی را فراهم می کند،بسیار ارزشمند است.

وی افزود: امیدوارم سندیکای بیمه گران ایران در این فضای پس از تحریم، بتواند نقش خود را به عنوان تسهیلگر این روابط و استفاده از فرصت ها و بازارهای بین المللی در حوزه بیمه ایفا کند.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با اشاره به اهمیت ریسک های سیاسی و اعتباری گفت: مفاهیمی در بازار بیمه ایران هست که مورد اقبال همگانی قرار نگرفته و امیدوارم آنچه در این سمینار عرضه می شود، برای شرکت کنندگان مفید واقع شود و شاهد نتایج آن در افزایش ضریب نفوذ بیمه باشیم.

لازم به ذکر است، معرفی نوع محصول و پوشش های مربوطه، اشکال مختلف شرایط قراردادهای مذکور (Wordings) و فاکتورهای مهم آن، ظرفیت موجود در بازار برای این محصولات، اطلاعات مورد نیاز برای اخذ نرخ و مثالهایی از خسارت از جمله موضوعاتی که در این سمینار به آن پرداخته می شود.

نظر (۰)