طرح سوپرمارکت مالی بانک اقتصاد نوین با مشارکت بیمه نوین راه اندازی شد

مرداد ۲۷, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش ریسک نیوز از روابط عمومی بیمه نوین، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل شرکت بیمه نوین در مراسم افتتاحیه طرح بانکداری جامع که صبح امروز در شعبه فرشته بانک اقتصاد نوین با حضور مسعود مهردادفر؛ معاون بانکداری شرکتی، کیانوش رضایی؛ مدیر بازاریابی بانکداری خرد و دیگر مدیران این بانک برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از تحقق طرح های پیشرو در گروه مالی اقتصاد نوین، گفت: آغاز اجرای این طرح در شعب بانک اقتصاد نوین شروع بسیار خوبی برای همکاری های مشترک مالی، بانکی و بیمه ای در گروه هلدینگ اقتصاد نوین است.

وی ادامه داد: امروز نگرش های بازاریابی درحوزه اقتصادی و مفهوم تخصص در حوزه مالی در دنیا تغییر زیادی کرده است. دیدگاه امروزی رضایتمندی مشتریان را در گرو ارائه خدمات با کیفیت و سهل الوصول می داند.

کریم خان زند درخصوص اهمیت ارائه خدمات جامع پولی و بانکی به مشتریان خاطرنشان کرد: تخصص و مهارت های فروش در خدمات مالی، بانکی و بیمه ای بسیار گسترش یافته و با آموزش و ارتقای دانش کارشناسان خود باید بتوانیم پهنه گسترده ای از خدمات مالی را زیر یک سقف برای اطمینان و راحتی مشتریان ارائه دهیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد این تغییرات منشاء بسیار خوبی برای رشد و سرآمدی گروه مالی اقتصاد نوین شده و تمام زیرمجموعه های این هلدینگ با دانش و همگرایی در خدمت رسانی جامع مالی در مسیر ارزش آفرینی برای مشتریان خود گام بردارند.

لازم به ذکر است طرح سوپر مارکت مالی با همکاری بانک اقتصاد نوین، شرکت بیمه نوین و شرکت تأمین سرمایه نوین در راستای خدمت رسانی پولی- مالی با هدف ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان گرامی در بازارهای سرمایه، پول و بیمه به صورت پایلوت در ۷ شعبه منتخب تهران (فرشته، بهشتی،دیباجی، فردوسی، ستارخان، اسفندیار و سپهبدقرنی) و ۸ شعبه در شهرهای تبریز، رشت، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان، اهواز و کرج اجرا می گردد.

 

نظر (۰)