نقد ٩ میلیون قبض در بانکداری الکترونیک صادرات

مرداد ۱۲, ۱۳۹۵ (۰) نظر

به گزارش بانک و بیمه،bima.ir ،در راستای افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات نوین و کاهش تردد و هزینه ها، امکان پرداخت قبوض از طریق انواع ابزارهای پرداخت فراهم شده است و در همین راستا پرداخت قبوض خدمات شهری نسبت به مدت مشابه در بهار ٩۴ از رشد ١٨درصدی برخوردار شده است.
بانک صادرات ایران با هدف تسریع در تحقق دولت الکترونیک و کاهش مراجعات مردم به بانک ها، با تقویت زیر ساخت های مورد نیاز برای توسعه بانکداری الکترونیک و مجازی اقدامات همه جانبه ای را به مرحله اجرا در آورده  است و با توجه به برخورداری از شبکه گسترده و  دارا بودن خود پرداز، دستگاه های کارت خوان، سامانه اینترنت بانک، تلفن بانک و سایر ابزارهای الکترونیکی انجام خدمات بانکی در زمره بانک های پیشتاز کشور محسوب می شود.
شایان ذکر است این بانک با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان  از این نوع خدمات، آمادگی دارد تا وجوه قبوض خدمات شهری (آب، برق و گاز و …) را از طریق درگاه اینترنتی با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب دریافت نماید. بر این اساس هموطنان گرامی در سراسر کشور ضمن مراجعه به وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir و با استفاده از مشخصات کارت بانکی (شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد cvv٢)  می توانند قبض خود را در کلیه ساعت شبانه روز پرداخت نمایند.
گفتنی است توسعه کمی و کیفی خدمات بانکداری نوین در زمره سیاست و رویکردهای جدید این بانک است، انتظار می رود با اجرای سیاست های جدید در آینده شاهد نقش آفرینی بیشتر این بانک در تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور باشیم.

نظر (۰)